28/10/2016

Znamy zwycięzców ŠKODA Auto Muzyka!

Nieważne czy jest się kierowcą czy pasażerem - muzyka podczas jazdy samochodem to nieodłączny kompan podróży. Jednym wyznacza rytm, innym urozmaica widok za oknem – za to każdemu uprzyjemnia chwile spędzone „za kółkiem”. W konkursie ŠKODA Auto Muzyka, gdzie po raz kolejny szukaliśmy najlepszej muzyki do jazdy samochodem, każdy młody artysta mógł sam wybrać jurora, który go oceniał. Wybór nie był łatwy - Baron i Tomson, Maria Sadowska, Katarzyna Nosowska i Dawid Podsiadło to same gwiazdy polskiej sceny muzycznej.

Finalistów konkursu jurorzy zaprosili do Garażu, gdzie wysłuchali ich na żywo i wybrali najlepszą 10-tkę. Mimo iż wybór nie był łatwy, a obrady przeciągnęły się aż do wieczora, zwycięzcy nagrają teraz wspólną płytę ŠKODA Auto Muzyka. Wśród TOP10 znaleźli się:

Z drużyny Barona i Tomsona:

- Sybilla Sobczyk - Enjoy!
- Workplace - Brand New Choices
- Marta Dryll - Never Forget You ft. Marzena Ugorna

Z drużyny Marii:
- Wasabi - Ultralekki
- Salk - Matronika

Z drużyny Katarzyny:
- Blunt Razor - Still Alive
- Masia - Cienie
- Edyta Górecka - Sierpień

Z drużyny Dawida:
- Krystian San x JJ
- #Call the police
- The Underground Man - Hysteria

Na tym jednak nie koniec. W Garażu zespoły stworzyły także 30-sekundowe filmiki, które następnie były wyświetlane jako reklamy na YouTubie. Reklama zespołu The Underground Man – Hysteria uzyskała najmniejszy współczynnik „Skip ad” i okazała się najchętniej oglądaną, za co wygrała nagranie profesjonalnego teledysku.

W ogólnym rankingu Internatów najwięcej głosów zdobył z kolei zespół Setin z utworem Znajomy, wygrywając dla siebie niezwykłą sesję zdjęciową. Sami Internauci słuchając, głosując i tworząc własne playlisty mogli wygrać za to ŠKODĘ KODIAQ – nowego SUV-a marki, doskonałego towarzysza przygód. A z dobrze dobraną muzyką każda z nich na długo utkwi w pamięci.

00:00